🎸 🎸 14 czerwca, w niedzielę nasi chłopcy z Panem J. Gajewskim uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym przy Parafii Św. Trójcy w Niegowie. Czekało tam, na nich wiele atrakcji i smakołyków. Jednak największym przeżyciem okazał się występ dla licznie zgromadzonej publiczności i spotkanie z K. Antkowiekiem 🎸🎸


